Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



История благодарностей участнику Микола ::: Спасибо сказали: 2 раз(а)
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
Feb 17 2010, 00:16 ВНИМАНИЕ: КИДАЛЫ!!!!
Привіт всім !
Хочу поділитися з Вами гірким досвідом, стосовно замовлення запчастин для Мазди через Інтернет. А саме:
На одному із сайті шукав хто продавав ПТФ для Мазди 6 . Перетелефонував за Номером [b]067 888 66 88 , 0508488888 , avtosklad@ukr.net>.[/b]Людина себе назвала Роман із славного міста Одеси. Домовилися про ціну а саме 864 грн за комплект. Роман дав номер карточки свого шефа на яку треба було перерахувати кошти а саме: Галета Владислав Борисович 6762462050200713 в ПриватБанку[size="2"][/size]. Сума була перерахована 30.12 .2009року з умовою що товар прийде 8 січня 2010. . Оскільки замовлений товар за який я оплатив не прийшов до вказаного терміну. На мої телефоні дзвінки Роман не відповідав протягом місяця . Коли додзвонився до Романа 8 лютого із іншого номеру і попросив повернути кошти. Він мене запевнив що кошти повернуть на другий день, а саме 09 лютого . Оскільки грошей він не повернув. І на мої телефоні дзвінки, електроні повідомлення не відповідав, навіть коли телефонував з номерів друзів.
Враховуючи вище, наведене хочу Вас застерегти стосовно таких продавців.
P.S НЕ питання стосовно втрачених коштів, обо телефонних дзвінків протягом дня на які не відповідають. А в повазі до людини яка розраховувала на співпрацю.
bezol, ExSoul,


RSS Текстовая версия Сейчас: 27th April 2024 - 20:09