Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )



> Правила раздела

Этот раздел предназначен для неформального общения между посетителями форума, которое не годится для любого другого раздела. Просьба размещать юмористическую, деловую и "организационную" информацию в специальных подразделах.

ЗАПРЕЩЕНО:
1. Оставлять в разделе сообщения и файлы, содержащие оскорбительную, призывающую к насилию, разжигающую национальную рознь, и расовую вражду, а также любую другую информацию, которая противоречит морально-этическим нормам.
2. Использовать нецензурную лексику.

 
Reply to this topicStart new topic
> Коптильня
бурят
сообщение Jan 31 2024, 15:53
Сообщение #1





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 72
Регистрация: 02.07.2023
Из: киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: мазда



Я вже декілька тижнів обшукую варіанти, але не можу знайти нічого, що б задовольнило всі мої потреби. Мені потрібно щось надійне, яке виготовлене з якісних матеріалів і має велику площу для копчення. Також важливо, щоб це було не надто дорого, але при цьому я не хочу компромісів у якості. Можливо, ви вже знаєте, де краще всього замовити коптильню для двору, і можете мені порекомендувати якийсь варіант? Чи може ви маєте власний досвід з використанням коптильні і можете дати пораду щодо вибору?
Go to the top of the page
Вставить ник бурят в ответ
+Quote Post
никсулинка
сообщение Jan 31 2024, 15:54
Сообщение #2





Группа: Новичок
Сообщений: 34
Регистрация: 02.07.2023
Из: киев

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: таврия



Я б порадив звернутися до інтернет-магазину "Grillex". У них є широкий вибір коптильнь різних типів і розмірів, що точно задовольнять ваші потреби. Крім того, вони спеціалізуються на продукції для барбекю та копчення, тож можна бути впевненим у якості їхніх товарів. Я особисто використовую коптильню від Grillex ]]>https://grillex.com.ua/category/grills/smokehouse]]> і вона виявилася ідеальною для мене. Ця модель має велику площу для копчення, виготовлена з високоякісних матеріалів, і легко керується. Крім того, ви можете знайти відгуки і рекомендації інших клієнтів на їхньому сайті, що допоможе вам прийняти остаточне рішення.
Go to the top of the page
Вставить ник никсулинка в ответ
+Quote Post
Marwik
сообщение Feb 1 2024, 12:21
Сообщение #3





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 64
Регистрация: 11.01.2024
Из: Kiev

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 62



Також хочу таку коптильню придбати!
Go to the top of the page
Вставить ник Marwik в ответ
+Quote Post
Alienss
сообщение Feb 3 2024, 22:17
Сообщение #4





Группа: MAZDAвод
Сообщений: 53
Регистрация: 29.12.2015
Из: Дніпро

Спасибо сказали: 0 раз(а)
Авто: Mazda 6 2012



В мене була каптильня, погрався літом і на тому все...
Go to the top of the page
Вставить ник Alienss в ответ
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 




RSS Текстовая версия Сейчас: 23rd May 2024 - 15:27