![]() |
Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )
|
|
Этот раздел предназначен для свободного общения между посетителями форума по деловым вопросам, не касающимся основной тематики форума.
ЗАПРЕЩЕНО:
1. Флудить и оффтопить.
2. Оставлять в разделе сообщения и файлы, содержащие оскорбительную, призывающую к насилию, разжигающую национальную рознь, и расовую вражду, а также любую другую информацию, которая противоречит морально-этическим нормам.
3. Использовать нецензурную лексику.
![]() |
![]()
Сообщение
#1
|
|
Группа: MAZDAвод Сообщений: 80 Регистрация: 06.10.2024 Из: Киев Спасибо сказали: 0 раз(а) Авто: Mazda 323 ![]() |
Доброго вечора. Чи можете ви мені порадити хорошого психіатра? Є проблема у моєї подруги – соціальна тривожність і я бачу, що треба з цим щось робити. Дійшло до того, що вона вже не виходить із дому, симптоми посилюються ще болями в м'язах, на які вона почала скаржитися. Я думаю спробувати її до клініки відвезти, ось тут начебто ]]>лікування соціальної тривоги]]> роблять. Можливо, Ви щось знаєте про цю клініку? Відгуки у неї наче хороші і мені здається, що варто спробувати.
|
![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
Текстовая версия | Сейчас: 29th July 2025 - 01:24 |